Bohumil Berghauer - Zimní chalupy

Olej na plátně, 53x68 cm. Signováno vlevo dole B. Berghauer. Rám, sklo.

Pozn.. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč

37908. Zimní chalupy
Dražba ukončena:27.11.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč