Bohumil Berghauer

37908. Zimní chalupy

popis: Olej na plátně, 53x68 cm. Signováno vlevo dole B. Berghauer. Rám, sklo.

Pozn.. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 20:02:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč