Bohumil Čadek - Krajina s řekou

Olej na plátně, 49x72 cm. Signováno vpravo dole Boh. Čadek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898

Malíř krajin a zátiší, také pragensií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 900 Kč.

29473. Krajina s řekou
Dražba ukončena:27.03.2019 18:59:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč