Bohumil Čížek - Cesta mezi stromy

Olej na plátně fixováném na kartonu, 42x28 cm. Signováno vlevo dole Čížek B. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

114511. Cesta mezi stromy
Dražba ukončena:14.04.2024 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.04.2024 20:29:43 15031