Bohumil Čížek - Při koupeli

Tempera, 31x20 cm. Signováno vlevo nahoře Čížek 60. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

25262. Při koupeli
Dražba ukončena:29.11.2018 19:54:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč