Bohumil Čížek - Vesnice

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Čížek Rám.

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

19913. Vesnice
Dražba ukončena:26.04.2018 20:43:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 900 Kč