Bohumil Čížek - Z Prahy

Akvarel, 25x31 cm. Signováno vlevo dole Čížek 40. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu razítko z výstavy v Topičově salonu.

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

28650. Z Prahy
Dražba ukončena:14.03.2019 22:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.03.2019 23:19:50 826
500 Kč 22.02.2019 8:31:43 831