Bohumil Horník - Mořské útesy

Olej na plátně, 42x65 cm. Signováno vpravo dole B. Horník. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1910-1972

Bohumil Horník
103065. Mořské útesy
Dražba ukončena:01.10.2023 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč