Bohumil Hradečný - Údolí Vltavy z rána

Olej na plátně fixováno na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Hradečný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

21095. Údolí Vltavy z rána
Dražba ukončena:27.06.2018 18:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč