Bohumil Jaroš - Mušketýr

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 33x25 cm, signováno vpravo dole B. Jaroš, rám.

3492. Mušketýr
Dražba ukončena:26.11.2015 20:42:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč