Bohumil Jaroš - V podhradí

Olej na kartonu, 35x30 cm, signováno vpravo dole Jaroš, rám, zaskleno.

1856, Jičín - 1924, Praha

3850. V podhradí
Dražba ukončena:28.01.2016 21:28:53
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč