Bohumil Bimba Konečný - Stařík s vnučkou

Akvarel, 37x28 cm. Signováno vlevo dole B. Konečný. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 – 1990
Malíř, ilustrátor, středoškolský profesor v Praze. Studoval profesuru kreslení na ČVUT v Praze, zeměpis na FF UK a na AVU u prof. Obrovského. Ilustroval knihy J. Foglara, též časopisy, tvořil reklamní ilustrace. Byl známý pod přezdívkou Bimba.

55119. Stařík s vnučkou
Dražba ukončena:13.01.2021 19:37:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč