Bohumil Krs - Koledníci

Kresba, 23x30 cm. Signováno vpravo dole Krs 1956. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

21263. Koledníci
Dražba ukončena:27.06.2018 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč