Bohumil Krs

305415. Soubor 3 prací: Česká krajina

popis: 3x kresba, od 20x28 cm do 25x40 cm. 2x signováno, 1x nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Papíry mírně poškozeny a zašpiněny.

pozn.: Jedná se o kresby: Javořina, Nezamyslice, Radošice. Současný majitel získal díla přímo od autora.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1890. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Hofbauera a Dítěte. Studoval také japonské a domácí lidové umění. Ve své tvorbě se věnoval také ilustracím a dekorativní tvorbě.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:18:44

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč