Bohumil Krs - Soubor 3 prací: Česká krajina

Pozn.: Jedná se o kresby: Javořina, Nezamyslice, Radošice. Současný majitel získal díla přímo od autora.

3x kresba, od 20x28 cm do 25x40 cm. 2x signováno, 1x nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Papíry mírně poškozeny a zašpiněny.

305415. Soubor 3 prací: Česká krajina
Dražba ukončena:30.06.2020 20:18:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč