Pozn.: Jedná se o kresby: Javořina, Nezamyslice, Radošice. Současný majitel získal díla přímo od autora.
3x kresba, od 20x28 cm do 25x40 cm. 2x signováno, 1x nesignováno. Volné listy.
Pozn.: Papíry mírně poškozeny a zašpiněny.