Bohumil Krs - Soubor 5 aktů Bohumila Krse

Pozn.: Současný majitel získal díla přímo od autora.

5x kresba, od 32x22 cm 56x45 cm. Všechny signovány Krs. Volné listy.

Pozn.: Papíry v krajích mírně poškozeny.

47901. Soubor 5 aktů Bohumila Krse
Dražba ukončena:16.09.2020 19:37:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč