Bohumil Krs

47901. Soubor 5 aktů Bohumila Krse

popis: 5x kresba, od 32x22 cm 56x45 cm. Všechny signovány Krs. Volné listy.

Pozn.: Papíry v krajích mírně poškozeny.

pozn.: Současný majitel získal díla přímo od autora.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1890. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Hofbauera a Dítěte. Studoval také japonské a domácí lidové umění. Ve své tvorbě se věnoval také ilustracím a dekorativní tvorbě.

zbývá: 35 dnů, 4 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 30.07.2020 22:24:14 238
500 Kč 18.07.2020 21:36:07 325