Bohumil Kubišta - Zahrada, Krajina - Pulje

Dřevoryt, 24x15 cm. Signováno vlevo dole K. Rám, pasparta, sklo. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1918

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 103 000 000 Kč

38738. Zahrada, Krajina - Pulje
Dražba ukončena:11.12.2019 22:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč