Bohumil Mareček - Blondýnka

Olej na překližce, 40x29 cm, signováno vpravo dole B. Mareček, rám, zaskleno.

1884, Praha - 1962

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5586. Blondýnka
Dražba ukončena:29.09.2016 19:43:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč