Bohumil Mareček - Dívka s knihou

Olej na kartonu, 26x51 cm, signováno vlevo nahoře B. Mareček, rám.

1884, Praha - 1962

3531. Dívka s knihou
Dražba ukončena:27.01.2016 19:49:32
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:9 000 Kč