Bohumil Mareček - Portrét dívky

AŽ DO 10. AUKCE !!!! Olej na plátně, 25x17 cm, signováno vpravo nahoře, rám, zaskleno.

Pozn.: Vzadu štítek syndikátu výtvarných umělců.

973. Portrét dívky
Dražba ukončena:26.03.2014 20:07:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 800 Kč