Bohumil Mareček - Vamberáci rukují - 2 studie

1x olej na kartonu, 28x37 cm; 1x olej na překližce 27x36 cm, oba signovány vpravo dole B.Mareček 1947, nerámovány.

1884, Praha - 1962

5766. Vamberáci rukují - 2 studie
Dražba ukončena:29.09.2016 22:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč