Bohumil Mareček - Podvečer za domem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x24 cm. Signováno vpravo dole B. Mareček 1910. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

307843. Podvečer za domem
Dražba ukončena:10.03.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 10.03.2021 19:49:53 7510
1 000 Kč 23.02.2021 1:02:16 1852