Bohumil Mareček - Poloakt s kyticí

Olej na plátně, 85x56 cm, signováno vpravo dole B. Mareček, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

15339. Poloakt s kyticí
Dražba ukončena:24.01.2018 18:25:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč