Bohumil Mareček

54600. Spanilá

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole B. Mareček. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 27.01.2021 19:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 100 Kč