Bohumil Mareček - V ateliéru

Olej na kartonu, 50x39 cm. Signováno vpravo nahoře B. Mareček 19.8. 46. Rámováno.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

65129. V ateliéru
Dražba ukončena:30.09.2021 21:16:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč