Bohumil Mareček - Zátiší s přadlenou

Olej na dřevě, 40x30 cm. Signováno vpravo nahoře B. Mareček 1940. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

60955. Zátiší s přadlenou
Dražba ukončena:01.07.2021 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč