Bohumil Stanislav Urban - Květiny

Olej na kartonu, 29x26 cm, signováno vpravo nahoře B.S. Urban, rám, zaskleno.

3488. Květiny
Dražba ukončena:26.11.2015 22:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč