Bohumil Stanislav Urban - Zátiší s rybou

Olej na sololitu, 26x51 cm, signováno vpravo nahoře B. S. Urban 54, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6273. Zátiší s rybou
Dražba ukončena:27.10.2016 21:54:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč