Bohumil Stanislav Urban - Chalupy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x27 cm. Signováno vlevo nahoře i vlevo dole B.S. Urban. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

22728. Chalupy
Dražba ukončena:27.09.2018 20:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč