Bohumil Stanislav Urban - Dívky u vody

Olej na kartonu, 33x44 cm. Signováno vpravo dole B.S. Urban. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

305056. Dívky u vody
Dražba ukončena:03.06.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 03.06.2020 19:45:19 7079
1 000 Kč 02.06.2020 22:49:03 6051