Bohumil Stanislav Urban - Hudební zátiší

Olej na plátně, 46x66 cm. Signováno vpravo dole B.S. Urban 56. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

25122. Hudební zátiší
Dražba ukončena:28.11.2018 22:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč