Bohumil Stanislav Urban - Jarní kytice

Olej na kartonu, 66x51 cm. Signováno vpravo dole B. S. Urban 1955. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

106817. Jarní kytice
Dražba ukončena:10.12.2023 22:09:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč