Bohumil Stanislav Urban - Květiny v malovaném džbánku

Olej na sololitu, 60x45 cm. Signováno vpravo dole B. S. Urban. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

88379. Květiny v malovaném džbánku
Dražba ukončena:08.01.2023 20:54:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč