Bohumil Stanislav Urban - Pestré luční kvítí

Olej na kartonu, 64x50 cm. Signováno vpravo dole B.S. Urban 42. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

43972. Pestré luční kvítí
Dražba ukončena:30.04.2020 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč