Bohumil Stanislav Urban - Pod horami

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole B. S. Urban 57. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

83367. Pod horami
Dražba ukončena:04.09.2022 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 04.09.2022 19:56:22 2758