Bohumil Stanislav Urban - Podobizna dámy

Olej na plátně, 66x58 cm. Signováno vpravo dole B. S. Urban. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

49417. Podobizna dámy
Dražba ukončena:01.10.2020 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč