Bohumil Stanislav Urban - Rybář

Olej na plátně fixovaném na lepence, 24x25 cm, signováno vpravo dole B.S. Urban, rám.

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

7282. Rybář
Dražba ukončena:26.01.2017 21:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč