Bohumil Stanislav Urban - Stavení u lesa

Olej na kartonu, 24x30 cm. Signováno vpravo dole B.S. Urban. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

20439. Stavení u lesa
Dražba ukončena:31.05.2018 18:45:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 27.05.2018 11:30:45 2939