Bohumil Stanislav Urban - U kartářky

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole B.S. Urban 25. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

25326. U kartářky
Dražba ukončena:29.11.2018 20:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč