Bohumil Stanislav Urban - Zátiší s čínskou čajovou konvicí a ovocem

Olej na plátně fixováném na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo nahoře B. S. Urban 77. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

90099. Zátiší s čínskou čajovou konvicí a ovocem
Dražba ukončena:19.02.2023 20:26:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč