Bohumil Stanislav Urban - Žena

Olej na kartonu, 32x47 cm. Signováno vpravo dole B. S. Urban. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen

o autorovi: 1903 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

16725. Žena
Dražba ukončena:28.02.2018 21:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč