Bohumil Ullrych - Chmelařky z Nezdic

Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vpravo dole Ullrych. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu razítko z výstavy.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

104144. Chmelařky z Nezdic
Dražba ukončena:26.10.2023 21:30:50
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč