Bohumil Ullrych

27493. Na břehu řeky

popis: Kombinovaná technika, 35x47 cm. Signováno vlevo dole B. Ullrych 1918. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 31.01.2019 21:47:45

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč