Bohumil Ullrych - Otava u Přešťovic

Olej na kartonu, 50x72 cm. Signováno vlevo dole B. Ullrych 40. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

49442. Otava u Přešťovic
Dražba ukončena:01.10.2020 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč