Bohumil Ullrych - Smrt Adonisova

Olej na plátně, 52x67 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu štítek.

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

45301. Smrt Adonisova
Dražba ukončena:28.05.2020 19:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč