Bohumír Dvorský - Dům mezi stromy

Olej na překližce, 38x31 cm, signováno vpravo dole Dvorský 47, rám.

1902, Paskov na Moravě

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3790. Dům mezi stromy
Dražba ukončena:28.01.2016 20:21:25
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč