Bohumír Dvorský - Bohaté květy

Olej na plátně, 79x120 cm. Signováno vpravo nahoře Boh. Dvorský 27. Rámováno.

Nejdelší strana: 140 cm

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem velký formát
105470. Bohaté květy
Dražba ukončena:29.11.2023 21:30:48
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč