Bohumír Dvorský - Kytice

Olej na sololitu, 70x60 cm. Signováno vlevo dole B. Dvorský. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

posouzeno znalcem
154052. Kytice
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 6:14:14 6634