Bohumír Dvorský - Kytice v malovaném džbánku

Olej na plátně, 61x50 cm. Signováno vlevo dole Boh. Dvorský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

60107. Kytice v malovaném džbánku
Dražba ukončena:27.05.2021 21:57:56
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:32 000 Kč