Bohumír Dvorský

53048. Pole za vsí

popis: Olej na sololitu, 58x88 cm. Signováno vpravo dole Boh. Dvorský 72. Rámováno.

pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1902, Paskov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

dražba ukončena: 26.11.2020 21:41:39

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 32 000 Kč