Bohumír Dvorský

12262. Zima u chalupy

popis: Olej na plátně, 42x59 cm, signováno vpravo dole Boh. Dvorský 1931, rám.

o autorovi: 1902, Paskov na Moravě

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:54:00

vyvolávací cena: 1 200 Kč

vydraženo za: 4 800 Kč