Bohumír Dvorský

12262. Zima u chalupy

popis: Olej na plátně, 42x59 cm, signováno vpravo dole Boh. Dvorský 1931, rám.

o autorovi: 1902, Paskov na Moravě

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:54:00

vyvolávací cena: 1 200 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč