Bohumír Dvorský - Zima u chalupy

Olej na plátně, 42x59 cm, signováno vpravo dole Boh. Dvorský 1931, rám.

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

12262. Zima u chalupy
Dražba ukončena:20.09.2017 18:54:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 800 Kč