Bohumír Jaroněk - Chaloupka v lese

Dřevoryt, 53x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou B. Jaroněk. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

301449. Chaloupka v lese
Dražba ukončena:13.10.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč